Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

MICROCONNECT / Katalog

Viser 1-60 af 5233 produkter
MICROCONNECT 3.5mm M - 2x 3,5mm F 0,20m
Varenr.: AUDLL02
Type: Lyd / Video  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 2 x 3.5mm
På lager
MICROCONNECT Adapter SC-SC Duplex Multimode
Varenr.: FISCSC
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: SC
På lager
MICROCONNECT Audio Adapter,
Varenr.: AUDALS1
Type: Adapter  -  Konnektor 1: 3.5mm  -  Konnektor 2: 3.5mm
På lager
MICROCONNECT Cable Molex 3 pin female 0.22m
Varenr.: PI05063
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Molex (3-pin)  -  Konnektor 2: 4 x Molex (3-pin)
MICROCONNECT Cable STP 0,5M CAT6 Orange
Varenr.: STP6005O
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Crossed Black
Varenr.: UTPX5005S
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Grey
Varenr.: UTP5005
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M White
Varenr.: UTP5005W
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT5E UTP 0,5M Yellow
Varenr.: UTP5005Y
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP 1M Flat Cable
Varenr.: V-UTP601LB-FLAT
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,2M Green
Varenr.: UTP6002G
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT CAT6 UTP Cable 0,2M Grey
Varenr.: UTP6002
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 0.50m Orange PVC
Varenr.: B-FTP5005O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 0.50m Purple PVC
Varenr.: B-FTP5005P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT5e 1m Purple PVC
Varenr.: B-FTP501P
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.25m Blue PVC
Varenr.: B-FTP60025B
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 0.5m Pink PVC
Varenr.: B-FTP6005PI
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT F/UTP CAT6 1m Pink LSZH
Varenr.: STP601PI
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.25M Blue
Varenr.: B-FTP50025B
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.25M GREEN
Varenr.: B-FTP50025G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M BLACK PVC
Varenr.: B-FTP5005S
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 0.5M BLUE PVC
Varenr.: B-FTP5005B
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT5E 3M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP503Y
Type: Cat5  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.25M Grey
Varenr.: B-FTP60025
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT FTP CAT6 0.5M YELLOW PVC
Varenr.: B-FTP6005Y
Type: Cat6  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 1.5m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: N
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 2m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG2
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: N
På lager
MICROCONNECT LC/UPC Pigtail 3m 50/125 OM2
Varenr.: FIBLCM2PIG3
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: N
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
På lager
MICROCONNECT STP CAT5E 0,5M RED PVC
Varenr.: STP5005R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT STP CAT5E 1M ORANGE PVC
Varenr.: STP501O
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Green PVC
Varenr.: B-UTP50025G
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.25M Red PVC
Varenr.: B-UTP50025R
Type: Cat5e  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager
Viser 1-60 af 5233 produkter
...