Tom Indkøbskurv

BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Red LC-LC 30m Factory Sealed

Forsiden / Kommunikation / Kabler / BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Red LC-LC 30m Factory Sealed
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Red LC-LC 30m Factory Sealed (FOLZH62-030M-LCLC-RD)

BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Red LC-LC 30m Factory Sealed

Varenr.:
FOLZH62-030M-LCLC-RD
  • Konnektor 1 LC
  • Konnektor 2 LC
  • Color Red
Beskrivelse

- Color code fiber networks for different applications, departments, and security levels
- Take your network to 10-GbE
- Low smoke zero halogen jacket reduces the amount of toxic and corrosive gas emitted during combustion
- Guaranteed for life!

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.