Tom Indkøbskurv

BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Pink SC-SC 25m Factory Sealed

Forsiden / Kommunikation / Kabler / BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Pink SC-SC 25m Factory Sealed
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Pink SC-SC 25m Factory Sealed (FOLZH62-025M-SCSC-PK)

BLACK BOX FO Patch Cable Color Multi-m OM1 - Pink SC-SC 25m Factory Sealed

Varenr.:
FOLZH62-025M-SCSC-PK
  • Konnektor 1 SC
  • Konnektor 2 SC
  • Color Pink
Beskrivelse

Black Box FOLZH62-025M-SCSC-PK. Kabellængde: 25 m, Kabeltype: LSZH, Fiber optik type: OM1, Stik 1: SC, Stik 2: SC, Core diameter: 62,5 µm, Stik køn: Hanstik/Hanstik, Kabelfarve: Pink

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.